Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Τρίλεπτη αδράνεια και ήττα

Τρίλεπτη αδράνεια και ήττα

U13-Larnaca

Την ήττα δέχθηκε η ΟΜΟΝΟΙΑ U13 του Κλιμακίου Λάρνακας στην 8η αγωνιστική του Α’ Ομίλου Λάρνακας-Αμμοχώστου. Η ομάδα μας δέχθηκε εντός έδρας ήττα με 2-0 από το Διγενή Ορόκλινης. Μέσα σε τρία λεπτά οι πράσινοι δέχθηκαν δύο τέρματα, χάνοντας έτσι το παιχνίδι.

Ο ίδιος παίκτης για την ομάδα της Ορόκλινης σκόραρε στο 45ο και 47ο λεπτό, κρίνοντας την αναμέτρηση. Οι μικροί του Χάρη Νικολάου βλέπουν το επόμενο αγώνα, αφήνοντας πίσω τους την ήττα.

Για την ΟΜΟΝΟΙΑ αγωνίστηκαν οι: ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΖΟΣ, ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (49′ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ), ΑΝΤΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗ (52′ ΘΕΟΔΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ), ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΔΗΣ, ΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ, ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΙΤΤΟΥ (68′ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΣΑΜΑΝΗ), ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΙΑΚΑΛΛΗΣ (45′ ΡΑΦΑΗΛ ΜΑΥΡΗΣ – 54′ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ), ΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ.