Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Στιγμιότυπα από την πρεμιέρα ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑΜΠΑΣΚΕΤ Στιγμιότυπα από την πρεμιέρα 22:58 Nov 5, 2014 FacebookTwitterViberWhatsApp Δείτε πλάνα από την κάμερα του Omonoianews με τις προσπάθειες των καλαθοσφαιριστών μας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. ΑΕΚ-Καπάτσος ΟΜΟΝΟΙΑ 74-62 RELATED ARTICLESMORE FROM AUTHOR Σημαντική είδηση για το τμήμα καλαθόσφαιρας ΔΩΡΕΑΝ 200 μπάλες μπάσκετ σε παιδιά στον αγώνα Κύπρου – Βοσνίας! Αργυρίδης: «Kακή παρένθεση το χθεσινό…/Επαφές με ανθρώπους για να αναλάβουν το μπάσκετ» Ανοικτοί στο να αναλάβουν το μπάσκετ! Αργυρίδης για την καλαθόσφαιρα: «Έπρεπε να δούμε το καλό για όλους» Δεν θα παίξει τελικά ούτε στη Β’ κατηγορία το τμήμα καλαθόσφαιρας Έναρξη της Ακαδημίας Καλαθοσφαίρισης ΚΟΚ ΓΙΑ Τ/Κ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: «Είναι μετά λύπης μας, που παρακολουθούμε μια προσπάθεια πολιτικοποίησης ενός αθλητικού θέματος»! Στο πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας η καλαθοσφαιρική ΟΜΟΝΟΙΑ την επόμενη χρονιά