Home ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ FUTSAL Γκολ από τον Κώτσιο στο δεύτερο φιλικό στη Βουλγαρία

Γκολ από τον Κώτσιο στο δεύτερο φιλικό στη Βουλγαρία

Τη φιλική ήττα στη Βουλγαρία από την Εθνική ομάδα της χώρας γνώρισε η Εθνική Κύπρου Φούτσαλ των ανδρών. Αγωνίστηκαν όλοι οι “πράσινοι” που ήταν στην αποστολή, ενώ το μοναδικό τέρμα για το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της χώρας μας σημείωσε ο Κωνσταντίνος Ανδρέου, εκ των αρχηγών της ΟΜΟΝΟΙΑΣ. Το ρεπορτάζ από την ιστοσελίδα της ΚΟΠ:

Την ήττα με 2-1 γνώρισε η Εθνική μας ομάδα των ανδρών Futsal από την αντίστοιχη της Βουλγαρίας στο φιλικό που έγινε το βράδυ της Πέμπτης στη Σόφια. Η Εθνική μας άνοιξε το σκορ στο 12ο λεπτό με τον Κωνσταντίνο Ανδρέου και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν (1-1) λίγο πριν από τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου και πήραν την φιλική νίκη με γκολ που σημείωσαν στο δεύτερο ημίχρονο.

Η Κύπρος άρχισε το σημερινό φιλικό με τους Χρ. Κωνσταντίνου, Χρ. Στυλιανού, Μανώλη, Γ. Ιωάννου, Κ. Ανδρέου.