Home ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΔΕΣ; INSTAGRAM Το “αντίο” του μάγου μέσα από… τα μάτια του κόσμου

Το “αντίο” του μάγου μέσα από… τα μάτια του κόσμου

SHARE
14531 CMFV MAG AD SPORTS 21x28 3

NA

Αποχαιρετιστήρια βραδιά σε έναν σπουδαίο ποδοσφαιριστή ήταν η χθεσινή στο ΓΣΠ. Οι φίλαθλοι που βρέθηκαν στις κερκίδες είδαν για τελευταία φορά τον Νούνο Ασσίς να φοράει τη φανέλα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ και τον αποθέωσαν όπως άλλωστε του άξιζε.

Αρκετοί τράβηξαν βίντεο και φωτογραφίες από την παρουσία τους στο στάδιο της πρωτεύουσας και πιο κάτω μπορείτε να δείτε τις αναρτήσεις του κόσμου στο Instagram:

https://www.instagram.com/p/BJyVQn5hDF7/

https://www.instagram.com/p/BJyT_98gBse/

https://www.instagram.com/p/BJycsSyBREC/

#nuno #the#best

A video posted by Zinonas Zeniou (@zinonaszeniou) on

Thank you Nuno! #omonoia #omonoianews #nunoassis @nunoassis21

A video posted by Eleni (@elenichim) on

https://www.instagram.com/p/BJyYCsHA7KJ/

https://www.instagram.com/p/BJyDsRCjhJJ/

https://www.instagram.com/p/BJzo14JgBAe/

https://www.instagram.com/p/BJzYtI1BrGQ/

#NunoAssis #nunoassis21 Obrigado por tudo #Omonia #ThankYou #AlwaysGreen

A video posted by AlienMarnic (@alienmarnic) on

#goodbyecaptain #NunoAssis21

A photo posted by Savvas Stavrou (@savvasstavrou) on

Ευχαριστούμε Nuno Assis ☘ #nunoassis #nunoassis21 #21 #omonoia #omonoia_aiwnia

A photo posted by Despo Pit (@despo_pit) on

https://www.instagram.com/p/BJyVWqxj7Hd/

https://www.instagram.com/p/BJyTQOJg8Ae/

https://www.instagram.com/p/BJynVfoAuN7/

Ευχαριστούμε… ΝΟΥΝΟΟΟΟ #nunoassis #omonoia #omonoianews

A photo posted by Chryso Ioannidou (@chryso.i) on

https://www.instagram.com/p/BJyG6CNDten/

#nunoassis #nuno #omonoia #omonoianews #21

A photo posted by maria markou (@mariamarkou6) on

https://www.instagram.com/p/BJx8B9cj7vG/

https://www.instagram.com/p/BJyaPAwBYtj/

It's time to say goodbye!!! #Nuno #elmago #honor #21

A photo posted by Panayiotis Vasiliou (@panicvasiliou) on

https://www.instagram.com/p/BJySNyPg675/

#nuno#assis#enas#kai#monadikos#gia#panta#stis#kardies#mas# ☘☘☘☘

A photo posted by Maria Mita (@maria_mita7) on

#going#gsp#withmybro#onlyfor#nuno

A photo posted by Louiza Papachristoforou (@louizapapachristoforou) on

https://www.instagram.com/p/BJyUMXiDV5k/

#itshurttosaygoodbye #nunoassis #abigthankyou #nowords #magician ❤

A photo posted by Νατάsα_19 (@natassa_19) on

#omonoia #omonoianews #thyra9 #ξανα_να_ερθω_να_σε_δω #τιμιτικη_νουνο_ασσις #nunoassis

A photo posted by Αντωνία Ζαμπά (@antoniazampa) on

Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στο Champions League! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα στα ματς της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.